PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

Anioł śmierci w lekarskim kitlu, czyli miłe Złego pozory

Jarosław Kozikowski

Poczciwy uśmiech ordynatora sprawia iż odnosi się wrażenie, że ten człowiek to chodzący anioł. Rzeczywiście - anioł, tyle że anioł śmierci dla wielu ludzi w wieku prenatalnym. Jak widać, diabeł posługuje się osobami, które wzbudzają zaufanie i "robią mu dobry PR".

Diabeł ubiera się u Prady, Gucciego czy Dolce&Gabbany, chodzi w drogich garniturach i pachnie markowymi perfumami. Diabeł bywa sympatyczny, atrakcyjny, "fajny". Za takiego chce uchodzić. Gdyby się pokazał takim jaki jest, gdyby odkrył swoje prawdziwe oblicze, nikogo by nie pociągnął, tylko przestraszył. Diabelskie kuszenie polega na ozdabianiu świństwa tym co pociągające, na przykrywaniu szamba wonnymi fiołkami. Sympatyczny, dobrze ułożony i szarmancki Nergal dopiero kiedy w demonicznym makijażu niszczy Biblię, zaczyna przypominać swego mocodawcę.

Ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego w Szpitalu Bielańskim w Warszawie, który kilkakrotnie na łamach prasy chełpił się tym, że w jego szpitalu zabija się dzieci z zespołem Downa, zaczepiony przez dziennikarza na szpitalnym korytarzu, wygląda na człowieka bardzo miłego, takiego "co to muchy nie skrzywdzi". Jego poczciwy uśmiech jest rozbrajający i trudno pozbyć  się wrażenia że ten człowiek to chodzący anioł. Rzeczywiście: anioł, tyle że dla wielu ludzi w wieku prenatalnym - anioł śmierci. Jak widać, diabeł posługuje się osobami, które wzbudzają zaufanie, które "robią mu dobry PR".

Dziś chore dzieci się zabija a nie leczy. Współczesna medycyna daje wielkie pole do działania na rzecz ratowania życia ludzkiego od samego początku. Niestety, pokrętny ludzki umysł równolegle tworzy coraz bardziej wyrafinowane narzędzia i metody odbierania tego życia. Współczesna cywilizacja zachodnia pogrąża się w mroku. Są jednak na szczęście wojownicy światła, służący Temu, który jest Światłością świata. To ci, którzy stoją na mrozie przed kliniką aby wyrazić swój sprzeciw przeciwko zabijaniu bezbronnych. To również każdy, kto modli się w intencji zagrożonych dzieci, ich zabójców oraz rodziców pragnących pozbawić życia własne potomstwo. Dołączysz do nich?

Jarosław Kozikowski

 
poloniachristiana
Lepanto
 
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 102,
wrzesień/październik 2018 r.
  • Ziemia naszego Zbawiciela