PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

Kraków: wyznawczyni subkultury emo zaatakowała nożem koleżankę

Wczoraj w krakowskim gimnazjum 13-letnia dziewczyna zaatakowała nożem koleżankę z klasy. Ranna Dominika przeszła 2-godzinną operację w szpitalu w Prokocimiu. Lekarze uratowali jej życie - czytamy w "Dzienniku Polskim". Napastniczkę zatrzymała policja.

Pierwszoklasistki Agata i Dominika, które poznały się dopiero przed kilkoma dniami, we wtorek już się pokłóciły. Do dramatu doszło przed południem 15 września w gimnazjum przy ul. Blachnickiego. Agata na przerwie zaatakowała koleżankę przyniesionym z domu nożem kuchennym. Uderzyła cztery razy zanim obezwładnili ją nauczyciele.

Agata od niedawna mieszka w Polsce z ojcem. Wcześniej przebywała z matką i siostrą w Szkocji. Jest wyznawczynią subkultury emo. To prawdopodobnie był powód kłótni z Dominiką. Konkretnie poszło o zwrócenie jej uwagi na - zdaniem koleżanki - niestosowny strój do szkoły: glany i elementy satanistyczne w jej ubiorze - czytamy w "Dzienniku Polskim".

Źródło: "Dziennik Polski"

Zobacz także:

 
poloniachristiana
Lepanto
 
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 102,
wrzesień/październik 2018 r.
  • Ziemia naszego Zbawiciela