PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

PepsiCo oskarżona o wspieranie agendy homoseksualnej

Światowa korporacja PepsiCo została oskarżona przez stowarzyszenie skupiające rodziców byłych homoseksualistów o to, że wspiera organizacje, które mają dyskredytować grupy religijne, niosące pomoc uzależnionym homoseksualistom, chcącym pokonać swoje skłonności.

Organizacja Parent and Friends of Ex-Gays & Gays znana również jako PFOX wszczęła alarm po tym, jak wyszło na jaw, że firma PepsiCo wspiera organizację, która wprost nawołuje do wszczynania protestów przeciw grupom religijnym pomagającym pederastom i lesbijkom porzucić homoseksualny styl życia.

Ich zdaniem PepsiCo wspiera organizację skupiającą rodziny gejów i lesbijek, PFLAG, która poprzez publikację "Faith Field Guide" namawia oraz instruuje, jak należy przeciwstawić się grupom religijnym i uniemożliwić organizowanie konferencji z udziałem byłych homoseksualistów jako prelegentów.

PepsiCo na cele charytatywne przeznacza rocznie 75 mln dol. Firma podkreśla, że jest za polityką "różnorodności i tolerancji" i przeciw "narzucaniu komukolwiek osobistych sądów". W rzeczywistości jest jednak inaczej. Ostatnio korporacja sponsorowała paradę homoseksualną w Nowym Jorku. Chętnie też zatrudnia pederastów i lesbijki w swojej firmie. Korporacja nie chce ujawnić do kogo trafiają jej fundusze.

Źródło: WorldNetDaily.com, AS


Zobacz także:

 
poloniachristiana
Lepanto
 
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 102,
wrzesień/październik 2018 r.
  • Ziemia naszego Zbawiciela