PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

Microsoft przekazał 100 tys. USD na propagandę homoseksualną

Microsoft, jedna z największych na świecie firm branży komputerowej, przekazała 100 tys. dolarów na rzecz promującej "prawa gejów" amerykańskiej organizacji Washington Families Standing Together (WFST) - donosi serwis internetowy hli.org.pl. Donacja Microsoftu, przekazana WFST, jest dużym wsparciem finansowym dla zwolenników legalizacji tzw. "małżeństw homoseksualnych".

Stowarzyszenie WFST powstało na początku 2009 r. Celem statutowym organizacji jest prowadzenie kampanii na rzecz rozszerzenia prawnej instytucji "partnerstwa domowego" na związki homoseksualne.

Jak dotąd, termin "partnerstwo domowe" oznacza prawnie uznany związek miedzy dwiema osobami zamieszkującymi razem i prowadzącymi wspólne gospodarstwo domowe. W praktyce zaczyna się go używać na oznaczenie kontraktu między partnerami jednej płci. Jest to po prostu termin zastępczy wobec określenia “małżeństwo jednopłciowe".

Władze stanu Washington rozpisały referendum (Washington Referendum 71), w którym mieszkańcy mają się wypowiedzieć w sprawie formalnego uznania związków homoseksualnych za typ partnerstwa domowego. Organizacja WFST aktywnie wspiera działania na rzecz pro-homoseksualnej polityki władz stanowych.

źródło: hli.org.pl


Zobacz także:

 
poloniachristiana
Lepanto
 
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 102,
wrzesień/październik 2018 r.
  • Ziemia naszego Zbawiciela