PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

UFO porwało żonę premiera Japonii!

Niedzielne wybory do japońskiego parlamentu okazały się rewolucją nie tylko z powodów politycznych. Wraz z odsunięciem od władzy rządzącej przez ponad 50 lat Partii Liberalno-Demokratycznej, mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni zyskali również nietuzinkową pierwszą damę. Żona przyszłego premiera Yukio Hotoyamy, Miyuki, twierdzi bowiem, że została porwana przez UFO na Wenus, a w poprzednim życiu spotkała m.in. Toma Cruise'a.

[…]

Jednak opowieści o porwaniu przez UFO to niejedyne dziwactwa związane z panią Hotoyama. W jednym z wywiadów telewizyjnych przyznała ona, że w poprzednim życiu spotykała się z Tomem Cruise'em oraz że lubi jeść... słońce. "To daje mi dużo energii" - zapewniała.

źródło: www.dziennik.pl

Komentarz Krucjaty

A może po prostu pani Hotoyama należy do scjentologów wraz z ich guru Tomem Cruisem?… Jeśli to prawda, to nie ma w tym nic śmiesznego, by opisywać to w formie satyry lecz warto pochylić się nad stanem dzisiejszej polityki. Jeśli zaś nie jest to prawdą, po co robić reklamę takiej osobie?

Cywilizacjo chrześcijańska! WRÓĆ!

Zobacz także:

 
poloniachristiana
Lepanto
 
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 102,
wrzesień/październik 2018 r.
  • Ziemia naszego Zbawiciela