PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

Rząd marnuje pieniądze na Kylie Minogue?

11 milionów złotych ma dostać Kylie Minogue za uświetnienie obchodów rocznicy wyborów z 1989 roku. "Gazeta Polska" oskarża nasz rząd o przepłacenie, bo już tacy gwiazdorzy jak "Rolling Stones" mogliby zagrać za 8 milionów. Gazeta sugeruje, że członkom rządu może zależeć na trwonieniu pieniędzy.

Dziennikarze zapytali szefa Europejskiego Centrum Solidarności - które organizują gdański koncert - o przetargi na obsługę imprezy. Ojciec Maciej Zięba z ECS miał ustosunkować się do - jak to napisała "Gazeta Polska" - plotki, że wśród agencji i firm realizujących obchody znajduje się Signum Promotion, agencja reklamowa należąca do matki ministra Sławomira Nowaka.

"Wszystkie firmy wybraliśmy w przetargach. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy akurat ta agencja jest wśród nich. Jeśli dawała lepszą cenę, to może jest" - odpowiedział o. Zięba.

O. Zięba przyznał, że o wyborze australijskiej gwiazdki decydował szef kancelarii premier Sławomir Nowak. "Minogue została wybrana z listy piętnastu wykonawców. Gwiazdami interesowały się osoby z kręgów rządowych. W dużej mierze o wyborze przesądził minister Sławomir Nowak" - mówi "Gazecie Polskiej" o. Zięba.

Koszty koncertu to w sumie 14,5 mln zł. Jak wylicza "GP" przygotowanie sceny, honorarium Scorpionsów i polskich gwiazd (Tilt, Kombi, Kora, Lombard) to wydatek 3,5 mln zł. Dla Minogue zostaje wiec 11 mln zł. Tymczasem legendarny zespół "Rolling Stones" daje koncerty za honorarium wysokości 8 mln zł.

źródło: niezalezna.pl

Komentarz Krucjaty:

Już mniejsza o kwoty. Ale co ma piernik do wiatraka?! Co ma Kylie Minogue do wyborów 89 i dlaczego wybrano osobę, która sponsoruje homoseksualistów oraz pojawia się na ich imprezach? Czy aby na końcu pieniądze polskiego podatnika nie trafią szerokim łukiem do sodomitów?

Zobacz także:

 
poloniachristiana
Lepanto
 
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 102,
wrzesień/październik 2018 r.
  • Ziemia naszego Zbawiciela