Hiszpania: dzieciobójcy w lekarskich kitlach

Aborcja jest okrutną zbrodnią – jak ohydną pokazują dowody jej popełnienia. Ostatnio w Hiszpanii zatrzymano sześcioro pracowników czterech prywatnych klinik w Barcelonie. W trakcie przeszukania śledczy odkryli urządzenia świadczące o niebywałym okrucieństwie lekarzy – podaje "Rzeczpospolita".

Gazeta informuje, za hiszpańskim "ABC", że do usuwania ciał dużych dzieci – zamordowanych w zaawansowanej ciąży – służyła maszynka odkryta w klinice Ginemedex. Z opublikowanego w madryckim dzienniku opisu wynika, że jest to rodzaj malaksera połączonego z systemem kanalizacji. Zmielone dowody zbrodni ginęły w ściekach. Ale pobierane teraz z rur próbki DNA mogą nie tylko pogrążyć personel, ale i doprowadzić śledczych do matek – czytamy w "Rz".

Wśród zatrzymanych jest m.in. doktor Carlos Morin. Ten sam, który na filmie nakręconym ukrytą kamerą przez telewizję duńską mówi kobiecie w siódmym miesiącu ciąży: "Wstrzykujemy mu do serca truciznę, która powoduje natychmiastową śmierć. To kosztuje 4000 euro".

W przypadku zaawansowanej ciąży aborcjoniści wywoływali poród i obcinali główkę dziecka, gdy tylko się pojawiła. Wcześniej robili dziecku zastrzyk uspokajający w ciemiączko, by rodząca nie zorientowała się, że ono wciąż żyje. "Tani zastrzyk, bo liczył się przede wszystkim zysk" – zaznacza madrycki dziennik. Często odsysali płodom mózg.

Hiszpańskie prawo dopuszcza uśmiercenie nienarodzonego dziecka, gdy ciąża zagraża życiu i zdrowiu matki, do poczęcia doszło w wyniku gwałtu albo gdy płód jest "zdeformowany". W zeszłym roku zarejestrowano 70 tys. aborcji – średnio co siedem minut mordowano "legalnie" dziecko. Rok wcześniej padł porażający rekord – 100 tys. aborcji – informuje "Rzeczpospolita".

Furtką, z której korzystają prywatne ośrodki aborcyjne jest zapis o zagrożeniu zdrowia matki. Według "Rz" wystarczy opinia psychologa, że urodzenie dziecka pogłębi depresję albo wywoła stany lękowe. – Wadliwe jest prawo. Widziałem formularze z opinią, że ciąża zagraża zdrowiu psychicznemu kobiety, podpisane in blanco – mówi ginekolog z prywatnej kliniki w Barcelonie. W państwowej służbie zdrowia, która dokonuje w Hiszpanii tylko 3 procent wszystkich aborcji, nie wystarczy zaświadczenie psychologa, a lekarze coraz częściej odmawiają wykonania "zabiegu".

Źródło: www.piotrskarga.pl

Zobacz także: