Homoseksualizm skraca życie bardziej od palenia

Nowe studia demonstrują, iż nałóg palenia skraca życie od roku do siedmiu lat, podczas gdy homoseksualny styl życia w Norwegii i Danii pomniejsza jego długość nawet o 24 lata. To twierdzenie przedstawili Paul i Kirk Cameron podczas dorocznej konwencji Eastern Psychological Association (EPA) 23 marca.

"Co usprawiedliwia potępianie nałogu palenia i równoczesną akceptację homoseksualizmu? Dziś w całym zachodnim świecie dzieci w szkołach uczą się, że muszą przeciwstawiać się paleniu ale akceptować homoseksualizm," powiedział dr Paul Cameron należący do Family Research Institute.

W Danii, kraju, który ma najdłuższą historię "małżeństwa homoseksualnego", pomiędzy 1990 a 2002 rokiem heteroseksualni mężczyźni, którzy zawarli związek małżeński, umierali osiągnąwszy średnio 74 lata życia, podczas gdy mężczyźni z "małżeństw homoseksualnych" osiągnąwszy 51 lat.

W Norwegii heteroseksualni mężczyźni, którzy zawarli związek małżeński, umierali mając 77 lat natomiast homoseksualni z "małżeństw homoseksualnych" mając 52. Względem kobiet sytuacja wygląda podobnie. Te, które wyszły za mąż zmarły w wieku 78 lat, a lesbijki z zalegalizowanych związków w wieku 56.

"Redukcja średniej życia u osób prowadzących homoseksualny tryb życia jest znaczna", wyjaśnia dr Cameron. "Te same liczby, przedstawiające śmiertelność poniżej normy można zobaczyć sprawdzając rejestry śmierci w Stanach Zjednoczonych. Skoro występuje wielkie obniżenie średniej życia u homoseksualistów, szkoły winny silnie i uparcie ostrzegać dzieci, tak jak to czynią wobec palenia. Szkoły wprowadzające pro-gejowski program, powinny to jeszcze raz przemyśleć," stwierdził specjalista.

źródło: ACI, 11.04.2007

Zobacz także: