Parada homofobii
"NIE POZWÓL, aby doszło do publicznej demoralizacji! Nie dopuść, aby uchwalono prawo dyskryminujące twoją rodzinę!" - ulotki tej treści trafiły wczoraj do tysięcy skrzynek pocztowych warszawiaków. Krakowskie Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Piotra Skargi rozpoczęło kolejną kampanię przeciw homoseksualistą. Do ulotki dołączony jest adresowany do Lecha Kaczyńskiego gotowy list protestujący przeciw planowanej w stolicy Paradzie Równości.
[...] W Stowarzyszeniu Kultury Chrześcijańskiej im. Piotra Skargi nikt nie chciał z nami rozmawiać. - Nie udzielamy informacji takim mediom jak "TRYBUNA" czy "Gazeta Wyborcza". Zwłaszcza państwo opowiadają się po stronie homoseksualistów, zapominając o tradycyjnych wartościach katolickich. Nie mamy o czym rozmawiać - zakomunikował Piotr Kucharski, asystent prezesa stowarzyszenia.
[...] Lech Kaczyński podkreśla, że nie zezwala na marsz tolerancji w stolicy również ze względu na "liczne listy" od mieszkańców miasta. Pisma dołączane do ulotki Kultury Chrześcijańskiej jeszcze do prezydenta nie dotarły.

Trybuna, 2.06.2004

Zobacz także: