Polecane książki
David Limbaugh, PRZEŚLADOWANIE - o tym jak liberałowie prowadzą wojnę przeciwko chrześcijaństwu, Wydawnictwo "Wektory", Kąty Wrocławskie 2006


"Niniejsza książka jest kroniką dyskryminacji chrześcijaństwa w amerykańskim społeczeństwie. Kultura popularna głosi ,że najwyższą wartością jest tolerancja, a jednocześnie chrześcijanom okazuje się pogardę, ośmiesza się ich i odmawia religijnych swobód." Tak pisze autor David Limbaugh, znany amerykański publicysta konserwatywny. Ukazuje, iż liberałowie dyskryminują chrześcijaństwo w imię "wolności", czym de facto podważają Konstytucję. Opisuje i analizuje autentyczne wydarzenia. Wyjaśnia zjawisko ataku na swobody religijne chrześcijan. W końcu, książka to apel aby odzyskano należne miejsce religii w życiu publicznym.
Limbaugh analizuje wojnę w szkołach publicznych oraz wojnę o przestrzeń publiczną. Zwraca uwagę na antychrześcijańskie kampanie prowadzone przez media i Hollywood. "David Letterman z CBS zażartował: Mafijna rodzina Gambino prawdopodobnie się rozpadnie. Największą organizacją przestępczą w mieście będzie wtedy [...] Kościół katolicki. Bill Maher w programie ABC Politically Incorrect powiedział: Nikt nie darzy metod Kościoła taką nienawiścią jak ja. W tym programie od dziewięciu lat dokładam religii ile mogę. Innym razem Maher oświadczył, że Kościół powinien odrzucić udawanie i odpuścić gejom... Najwyższy czas, abyście wy, katolicy-homoseksualiści powstali i oznajmili światu: <Jesteśmy tutaj, jesteśmy inni, chcemy komunii.>"
Książka jest bestsellerem New York Timesa.