Ukazał się nowy numer "Krzyżowca"

Ukazał się nowy, piąty numer "Krzyżowca" – czasopisma Krucjaty Młodych. Święci dla naszych czasów, religia i cywilizacja to tylko niektóre z poruszanych zagadnień. W nowym numerze znalazły się artykuły dot. m.in. obrony kultury chrześcijańskiej i godności ludzkiego życia. W numerze także odpowiedź na pytanie: kiedy katolicyzm jest atrakcyjny?

W piątym numerze Czytelnik znajdzie także artykuł poświęcony Królestwu Maryi zapowiadanemu przez św. Ludwika de Montforta. W jaki sposób można otrzymać "Krzyżowca"? 1) Za darmo drogą pocztową. W celu zamówienia wydawca prosi o kontakt e-mailowy. 2) Na spotkaniach oraz akcjach organizowanych przez warszawski oddział Krucjaty Młodych, a także na portalach społecznościowych. Możliwy jest także 3) odbiór osobisty w siedzibie Krucjaty Młodych w Warszawie (po wcześniejszym kontakcie mailowym).

Krucjata Młodych to stowarzyszenie katolików świeckich działające na prawie państwowym. Tworzą je głównie studenci, którzy przy Instytucie im. Księdza Piotra Skargi działają na rzecz obrony cywilizacji chrześcijańskiej.

Kontakt z redakcją:krzyzowiec@krucjata.org.pl

mat

Galeria