PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

Niemcy: rośnie liczba radykalnych lewaków gotowych do użycia przemocy

W Niemczech działa ponad 6 tys. gotowych do użycia przemocy lewicowych ekstremistów, którzy mogą liczyć na "kolejne tysiące" sympatyków – alarmuje Urząd Ochrony Konstytucji. W 2008 roku u naszego zachodniego sąsiada przybyło działaczy skrajnej lewicy – informuje portal Fronda.pl.

W ubiegłym roku w Niemczech liczba osób udzielających się w skrajnie lewicowych organizacjach wzrosła z 30 800 do 31 200. Tak twierdzi Urząd Ochrony Konstytucji, zajmujący się monitorowaniem działalności wszelkiej maści ekstremistów.

Według portalu Fronda.pl, największy przypływ członków zaliczyło stowarzyszenie "Czerwona Pomoc" (RH), zajmujące się pomocą lewicowcom oskarżonym i skazanym za posługiwanie się przemocą w walce o realizację swoich "ideałów". Jej klientelą są m.in. członkowie Frakcji Czerwonej Armii (RAF). Na dalszych miejscach plasują się Niemiecka Partia Komunistyczna oraz Marksistowsko-Leninowska Partia Niemiec.

Niemiecki UOK zakwalifikował jako "gotowe do użycia przemocy" aż 6300 osób w całym kraju. W razie potrzeby mogą oni liczyć dodatkowo na pomoc "tysięcy sympatyków". W ubiegłym roku wzrosła także liczba przestępstw i wykroczeń, których dokonała skrajna lewica i to nie tylko w liczbach bezwzględnych, ale także w przeliczeniu na jednego lewaka – informuje Fronda.pl.

źródło: www.fronda.pl

Zobacz także:

 
poloniachristiana
Lepanto
 
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 100,
maj/czerwiec 2018 r.
  • Maryja przygotuje nas na przyjście Syna