PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

Zabrane dziadkom dzieci oddali gejom

Starsze małżeństwo z Edynburga opiekowało się pięcioletnim chłopcem i czteroletnią dziewczynką - dziećmi swojej uzależnionej od heroiny córki. Niezadowolona z sytuacji materialnej jak i stanu zdrowia starszych ludzi opieka socjalna odebrała im wnuków i oddała do adopcji rodzinie homoseksualnej.

Dziadkowie dwójki dzieci z Edynburga w Szkocji walczyli przez dwa lata o to, aby dzieci zostały z nimi. Bardzo kosztowne sprawy sądowe, za które zostali zmuszeni zapłacić, ostudziły ich zapał do walki i zgodzili się oddać dzieci do adopcji.

"Bulwersująca decyzja"

Po prowadzonych przez służby socjalne poszukiwaniach nowych rodziców dla maluchów, zdecydowano się przekazać je w ręce pary dwóch mężczyzn. Dziadkowie są zbulwersowani tą sytuacją. "Gdybyśmy wiedzieli, że trafią do rodziny homoseksualnej, nigdy nie oddalibyśmy naszych wnuków, jesteśmy chrześcijanami" - tłumaczył swoją złość dziadek. - Naszym, jak i matki, największym marzeniem jest aby miały one kochającą mamę i kochającego tatę - dodał.

[…]

Rzecznik Kościoła Rzymskokatolickiego w Szkocji powiedział, że ta decyzja jest druzgocąca i będzie miała duży wpływ na dobro dzieci. Dodał, że istnieją przytłaczające dowody na to, że pary tej samej płci są niestabilne i łatwo ulegają rozpadowi - co nie stwarza dobrych warunków do wychowywania dzieci.

[…]

źródło: www.tvn24.pl

Zobacz także:

 
poloniachristiana
Lepanto
 
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 100,
maj/czerwiec 2018 r.
  • Maryja przygotuje nas na przyjście Syna