PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

Kardynał Pujats: homoseksualista nie może być premierem.

(na podstawie artykułu Kardynał mówi, że geje powinni mieć zakaz sprawowania urzędów)

RYGA - Kardynał Janis Pujats przypuścił otwarty atak na homoseksualizm, w którym wzywał do zakazania sprawowania przez homoseksualistów urzędów politycznych na Łotwie.

Kardynał wygłosił oświadczenie, w którym wezwał kandydatów na posadę premiera by się opowiedzieli czy są "gotowi bronić łotewskiego narodu przed inwazją homoseksualizmu w życiu publicznym."

"Czy są oni gotowi zablokować drogę w parlamencie każdemu projektowi ustawy propagującemu niemoralność?" postawił pytanie.

Kardynał Pujats stwierdził, że osoba, która nie jest "surowym obrońcą wartości moralnych ludu, nie może ani ubiegać się, ani być nominowaną na stanowisko premiera," i w rezultacie wezwał do zabronienia homoseksualistom zajmowania wysokich stanowisk.

"Jako kardynał, mówię to w imieniu pół miliona łotewskich wiernych katolickich. Są obywatelami ich kraju i mają prawo wyrażania swoich opinii na wszystkie tematy o znaczeniu narodowym. Ludzie są uprawnieni do uzyskania publicznej odpowiedzi," powiedział.

źródło: Baltic Times 11.12.2007

Zobacz także:

 
poloniachristiana
Lepanto
 
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 100,
maj/czerwiec 2018 r.
  • Maryja przygotuje nas na przyjście Syna