PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

Czarownik kazał zamurować dziewczynkę by biznes się udał

Fryzjerka z RPA zamordowała czteroletnią dziewczynkę, pocięła ją na kawałki i zamurowała w swym salonie. Wszystko przez krwawe przesądy, bo - według nich - zamurowane części ciała dziecka sprawią, że biznes będzie kwitł. Policja zamknęła już morderczynię.

Mandla Ephraim Zulu porwała malutką Connie Ncube, gdy ta wyszła z domu pożyczyć ładowarkę telefoniczną od sąsiada. Dziewczynkę zamordowała, a potem pokroiła na kawałki. Palce, powieki i kilka innych części ciała zabrała w walizce do świeżo budowanego salonu fryzjerskiego. Resztę wrzuciła do strumienia.

Na szczęście ktoś ją widział. Gdy policja zaczęła szukać małej Connie, świadek od razu skojarzył Mandlę z zaginięciem i doniósł funkcjonariuszom. Ci zrównali salon z ziemią i w jego ścianach znaleźli części ciała dziewczynki.

Morderczyni przyznała się, że to wszystko przez jej plemienne przesądy. Bo czarownik powiedział, że by biznes się udał, trzeba zamordować dziewczynkę i zamurować ją w ścianie. Inaczej biznes splajtuje.

Teraz Zulu i czarownikowi Lourenco Ericowi Ngoveniemu grozi dożywocie za porwanie, morderstwo i bezczeszczenie zwłok.

źródło: "Zamurowali dziewczynkę by biznes się udał", Dziennik; 30.08.2007

Komentarz Krucjaty:

Można postawić pytanie, czy to zdarzenie nauczyło kogokolwiek, że najwyższy czas skończyć z czytaniem horoskopów i chodzeniem do wróżki. Magia nie dzieli się na białą i czarną, czyli dobrą i złą. Jest tylko jedna magia i zawsze niedopuszczalna. Ta tragedia oczywiście pokazuje skrajne efekty zabawy z diabłem ale czy nie jest tak, że często boimy się czegoś tylko dlatego, że w piśmie dla kobiet wróżka Esmeralda ostrzega? Prawdziwe ostrzeżenie winno brzmieć – nie czytaj horoskopów!

Zobacz także:

 
poloniachristiana
Lepanto
 
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 100,
maj/czerwiec 2018 r.
  • Maryja przygotuje nas na przyjście Syna