PIOTRSKARGA.PL

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
Skandaliczna demonstracja homoseksualistów
Watykański dziennik "L'Osservatore Romano" skrytykował sobotnią manifestację włoskich homoseksualistów zorganizowaną na znak poparcia dla rządowego projektu ustawy o legalizacji związków osób tej samej płci.
Szczególnie energicznie potępił on obecność na wiecu dzieci, będących "owocem wcześniejszych związków czy nawet praktykowanego za granicą sztucznego zapłodnienia". Ich obecność, dodaje gazeta, miała stworzyć wrażenie, że opieka ze strony prawa dotyczyć ma rodzin. Ten pożałowania godny wybieg udowodnił, jaki cel przyświeca osobom domagającym się prawnego uznania par homoseksualnych - pisze "L'Osservatore Romano". "Nie jest kwestią przypadku, że w czasie transmisji sobotniej manifestacji niemal wyłącznie głosu udzielano parom homoseksualistów, z myślą o których podjęte zostały próby legalizacji" - kończy swe uwagi watykański dziennik.
KAI uzupełnia doniesienie informacją, że wielu manifestantów wznosiło okrzyki wymierzone przeciwko Kościołowi i Benedyktowi XVI.

źródło: Biuletyn Prasowy KAI nr 21

Komentarz Krucjaty:

Jak straszne jest zgorszenie! Nawet dzieci miesza się do homoseksualnej propagandy. Ale przy okazji widać "tolerancję" homoseksualistów, o którą tak walczą, a której sami nie mają. Ale czy zdejmiemy różowe okulary zanim będzie za późno?
Zobacz także:


poloniachristiana
Lepanto
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 99,
marzec/kwiecień 2018 r.
  • Idź i nie grzesz więcej!