PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

Tak było podczas publicznej modlitwy różańcowej w Olsztynie i Warszawie. Kolejna już wkrótce!

W piątek i sobotę (20-21 stycznia) miały miejsce dwa publiczne Różańce zorganizowane przez Krucjatę Młodych, podczas których modlono się o moralną odnowę Polski i Polaków.

20 stycznia na Placu św. Jana Pawła II w Olsztynie w modlitwie uczestniczyło ponad 50 osób, zaś następnego dnia przed figurą Marki Bożej Passawskiej przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie ponad 120 osób.

Niezmiernie cieszy fakt, że wiele osób nie przeszło obojętnie obok modlących się. Jak informują organizatorzy wielu przechodniów dołączyło (jedni na chwilę, inni na całą modlitwę) do zebranych na Krakowskim Przedmieściu.

Po Różańcu w Warszawie młodzi katolicy z Krucjaty Młodych wręczyli wszystkim uczestnikom Cudowne Medaliki oraz ulotki z zaproszeniem na kolejną modlitwę w intencji odnowy moralnej Polski i Polaków.

Publiczna modlitwa różańcowa będzie miała miejsce już 4 lutego o godz. 17:00 (pierwsza sobota miesiąca) przy Krakowskim Przedmieściu 62 (przed Res Sacra Miser).

"Modlitwa publiczna jest bardziej skuteczna od modlitwy indywidualnej dla złagodzenia gniewu Bożego i wyjednania Jego miłosierdzia. Z tego powodu Kościół, prowadzony przez Ducha Świętego, popierał ją zawsze we wszystkich katastrofach i powszechnych klęskach" - św. Ludwik Maria Grignion de Monfort

Źródło: PCh24.pl

Galeria

 

 
poloniachristiana
Lepanto
 
ZAPISY »

Menu:
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 100,
maj/czerwiec 2018 r.
  • Maryja przygotuje nas na przyjście Syna