PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

Lipiec 2016: Podsumowanie zbiórki podpisów antyaborcyjnych

Podsumowanie zbiórki podpisów antyaborcyjnych

Ostatnie dni czerwca i początek lipca były dla nas (już ostatnią w tym roku) okazją do kolejnej serii zbiórki podpisów pod Ustawą zakazującą zabijania dzieci nienarodzonych.

I tym razem wykorzystaliśmy weekendy, by zrobić coś dobrego. Najpierw udaliśmy się do Majewa Kościelnego i Różanegostoku w związku z XXXVI Pielgrzymką Różanostocką na ziemi podlaskiej (25-26 czerwca).

Na dzień przed przekazaniem wszystkich naszych podpisów Komitetowi Inicjatywy Ustawodawczej "Stop aborcji" udaliśmy się jeszcze do Radzymina. Tam, pod kościołem pw. Przemienienia Pańskiego udało nam się zebrać ponad 250 sygnatur.

Następnego dnia przekazaliśmy wszystkie uzbierane przez trzy miesiące podpisy. Jako Krucjata Młodych możemy pochwalić się, że 27 osób z naszej organizacji w czasie 19 akcji publicznych w 8 miastach i miejscowościach odebrało pisemne poparcie dla Ustawy antyaborcyjnej od prawie 5 000 osób (dokładnie 4 919). W sumie w całej Polsce zebrano ponad 450 000 podpisów.

Podpisy zostały przekazane do Marszałka Sejmu. Mamy nadzieję, że najpóźniej na jesieni bieżącego roku zabijanie dzieci nienarodzonych zostanie zakazane.

Galeria

 

 
poloniachristiana
Lepanto
 
ZAPISY »

Menu:
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 100,
maj/czerwiec 2018 r.
  • Maryja przygotuje nas na przyjście Syna