PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

Wrocław: Różaniec publiczny w intencji prześladowanych chrześcijan

Przy płonących zniczach ustawionych w kształt litery nun (ن) - symbol jedności z chrześcijanami Bliskiego Wschodu - modlono się o niezachwianą wiarę i cnotę męstwa dla wszystkich, którzy niesprawiedliwie cierpią jedynie za swoją wierność Chrystusowi.

Intencją modlitwy było równocześnie zadośćuczynienie za zbrodnie prześladowców, jak również prośba o poznanie przez nich prawdziwego Boga, żal i skruchę przed Nim za popełnione zło i otrzymanie przebaczenia przez nieskończone Jego miłosierdzie. Pomiędzy kolejnymi tajemnicami proszono też o ocalenie Europy od islamizacji i powrót do zasad Kościoła, w których zawsze tkwiła jej potęga.

Różaniec wyjątkowo odbył się jeden dzień przed czwartym czwartkiem, który jest zwyczajowo stałym terminem Różańców. Również w marcu, ze względu na Wielki Czwartek, data została przełożona o tydzień, jednak już od kwietnia odbywać się one będą regularnie.

Krucjata Młodych serdecznie zaprasza wszystkich wrocławian do przyjścia i włączenia się w modlitwę, a tych, którzy nie będą mieli możliwości - do prywatnej modlitwy i postu w tej samej intencji.

Kolejny Różaniec już 31 marca, do zobaczenia!

Galeria

 

 
poloniachristiana
Lepanto
 
ZAPISY »

Menu:
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 100,
maj/czerwiec 2018 r.
  • Maryja przygotuje nas na przyjście Syna