PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

Publiczny Różaniec za prześladowanych chrześcijan

22 października (czwartek) we Wrocławiu o godz. 17:00 odbył się kolejny publiczny Różaniec w intencji prześladowanych chrześcijan. Pod kościołem garnizonowym w centrum miasta zgromadziło się kilkanaście osób.

Chrześcijanie na całym świecie są obecnie brutalnie prześladowani. Na Bliskim Wschodzie muzułmanie z Państwa Islamskiego mordują ich, ucinając im głowy, wbijając na pale, krzyżując lub rozstrzeliwując. Są wypędzani z domów, pozbawiani własności, zmuszani do płacenia haraczu lub wyparcia się wiary pod groźbą śmierci.

Skoro cierpią i giną jedynie z powodu miłości do Chrystusa, my, jako katolicy, mamy obowiązek zrobić wszystko by im pomóc. Modlitwa jest dla nas powszechnie dostępnym i często jedynym środkiem, za to może być dla prześladowanych wsparciem największym z możliwych.

Kolejna publiczna modlitwa odbędzie się tradycyjnie w 4. czwartek kolejnego miesiąca, czyli 26 listopada o godz. 17:00 pod kościołem garnizonowym we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy!

Galeria

 

 
poloniachristiana
Lepanto
 
ZAPISY »

Menu:
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 99,
marzec/kwiecień 2018 r.
  • Idź i nie grzesz więcej!