PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

Warszawa: Krucjata Młodych przeciwko bluźnierstwu Behemotha

Młodzi katolicy nie tylko zbierają podpisy w internecie przeciwko trasie koncertowej bluźnierczego zespołu Adama "Nergala" Darskiego. W piątek 10 października wzięli udział w proteście pod studenckim klubem Stodoła w Warszawie, gdzie odbył się występ satanistycznej grupy.

Krucjata Młodych dołączyła do zgromadzenia publicznego zorganizowanego przez Krucjatę Różańcową za Ojczyznę. Wspólnymi siłami odmówiono Koronkę do Miłosierdzia Bożego, a także Różaniec.

Grupa młodych przyniosła ze sobą czerwony sztandar ze złotym lwem oraz banner z wizerunkiem Matki Bożej i napisem: "Publiczny różaniec - zadośćuczynienie Panu Bogu i Matce Najświętszej za grzech bluźnierstwa".

Fani zespołu Behemoth na różne sposoby próbowali prowokować zgromadzonych katolików. Obecność policji skutecznie odstraszała wielbicieli muzyki satanistycznej od ostrzejszych wypowiedzi i czynów.

Akcja Krucjaty Młodych przyniosła konkretne owoce. W Poznaniu odwołano koncert Behemotha i tym samym nie doszło w tym mieście do publicznego bluźnierstwa.

Galeria

 

 
poloniachristiana
Lepanto
 
ZAPISY »

Menu:
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 99,
marzec/kwiecień 2018 r.
  • Idź i nie grzesz więcej!