PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

Warszawski klub erotyczny Cocomo nie istnieje, ale prawo ściga protestujących

Członek Krucjaty Młodych wezwał policję, by zwrócić uwagę stróży prawa na kobiety zachęcające mężczyzn na ulicach do skorzystania z usług klubu go-go Cocomo. Jednak policjanci, zamiast zająć się problemem natręctwa dziewcząt, zajęli się tym, który ich wezwał.

Do zdarzenia doszło na początku stycznia. Wówczas przed klubem go-go Cocomo przy Krakowskim Przedmieściu członek Krucjaty Młodych, Maciej Maleszyk został zaczepiony przez dziewczyny z różowymi parasolkami. Zachęcały go do wejścia do klubu.

Maleszyk postanowił zareagować. - Uznałem, że tego rodzaju promocja jest działaniem nieobyczajnym, wezwałem więc policję - mówi członek Krucjaty Młodych w rozmowie z PCh24.pl. Chciał, by funkcjonariusze zareagowali na natrętne zaproszenia kobiet do erotycznego klubu. Policjanci jednak byli innego zdania. Uznali, że wezwanie nie było uzasadnione. - Funkcjonariusze stwierdzili, że wezwanie było bezpodstawne. Jeden z policjantów powiedział też, że chętnie się z kolegą wybierze do klubu po pracy - relacjonuje Maleszyk.

Teraz Maciej czeka na rozprawę. Bo choć klub Cocomo na Krakowskim Przedmieściu został już zamknięty, to sprawa Maleszyka jest teraz w sądzie. 5 czerwca będzie się musiał tłumaczyć z tego, że wezwał policję, widząc publiczne promowanie nieobyczajności.

Źródło: PCh24.pl

Galeria

 

 
poloniachristiana
Lepanto
 
ZAPISY »

Menu:
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 99,
marzec/kwiecień 2018 r.
  • Idź i nie grzesz więcej!