PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

Koniec z różowymi parasolkami na Krakowskim Przedmieściu

Znajdujący się na Krakowskim Przedmieściu nieopodal kościoła św. Anny klub go-go został zamknięty. Przeciwko jego obecności protestowały środowiska katolickie i kombatanckie. W krytycznym tonie o jego funkcjonowaniu wypowiadały się także niektóre media.

Władze spółki podjęły decyzję o zamknięciu lokalu "w związku z działaniami podejmowanymi przez organy publiczne, organy ścigania oraz w związku z negatywnymi artykułami prasowymi, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie klubów".

Lokującymi się w centrach miast m. in. Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Sopocie i Kielcach klubami erotycznymi zainteresowała się prokuratura. O ich demoralizującej działalności głośno mówili młodzi katolicy z Krucjaty Młodych.

Krytycznie o klubach go-go znajdujących się w centrach miast pisały także liberalne media, posługując się argumentami podnoszonymi przez Krucjatę oraz tak jak w Warszawie środowiska kombatanckie. W szczególności zwróciły uwagę tych mediów możliwe nadużycia jakich miały się dopuścić tego typu przybytki w stosunku do "klientów". Rachunki jakie wystawiały klubu sięgać miały setek tysięcy złotych. Naganność etyczna i moralna erotycznych przybytków nie wzbudzała zainteresowania mediów. "Podejrzanymi" rachunkami zainteresowała się prokuratura.

Źródło: wprost.pl/PCh24.pl
luk

Galeria

 

 
poloniachristiana
Lepanto
 
ZAPISY »

Menu:
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 99,
marzec/kwiecień 2018 r.
  • Idź i nie grzesz więcej!