PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

Krucjata Młodych w chorwackich mediach

Polskę, podobnie jak inne kraje, ogarnęła homopropaganda legalizacji tzw. małżeństw jednopłciowych. Choć akcję "Nie dla związków partnerskich" poparło ponad 80 tys. osób, nie można składać broni. Władza tego tematu nie odpuści, poczeka cierpliwie na efekty homopropagandy.

Maciej Maleszyk z Krucjaty Młodych w rozmowie z chorwackim portalem laudato.hr szeroko przedstawił inicjatywy podejmowane przez Instytut Ks. Piotra Skargi, m. in Apostolat Fatimy. Czytelnicy mogli poznać historię powstaniai szybkiego rozwoju Marszy dla Życia, które przechodzą przez ulice polskich miast i miasteczek.

Szczególne miejsce w inicjatywach podejmowanych przez Krucjatę zajmuje akcja "Nie wstydzę się Jezusa". Rozdane milion breloków z cytatem z Pisma Św. można spotkać u wielu młodych Polaków.

"Walka z falą demoralizacji i gender nigdy się nie kończy. Chorwacja musi uważać, choć udało się Wam wpisać do konstytucji ochronę małżeństwa. Druga strona będzie walczyć. Trzeba działać" - stwierdził Maleszyk.

Źródło: laudato.hr
luk

Galeria

 

 
poloniachristiana
Lepanto
 
ZAPISY »

Menu:
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 99,
marzec/kwiecień 2018 r.
  • Idź i nie grzesz więcej!