PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

Lewica w Warszawie znów przeciwko Krucjacie Młodych

9 grudnia w Warszawie Krucjata Młodych przeprowadziła kolejną akcję. Pod Uniwersytetem Warszawskim i wejściem do Metra Centrum młodzi katolicy modlili się na różańcu i rozdawali materiały informujące o faktycznych skutkach "związków partnerskich".

Akcja spotkała się z wyrazami uznania i poparcia ze strony warszawiaków, nie obyło się jednak bez prowokacji. Zwolennicy "związków" homoseksualnych sięgnęli po wrzaski i wulgaryzmy, próbując zakłócić akcję... podpalając kosz na śmieci.

Wzywani przez nich policjanci za każdym razem podkreślali, że prowadzona akcja jest legalna i nie ma podstaw do interwencji. Tymczasem we Wrocławiu mundurowi, kierując się bliżej nieznanymi przesłankami, postanowili zabrać członków Krucjaty na komisariat oskarżając ich o... "zakłócanie porządku publicznego". Decyzję taką podjęli w sytuacji, w której to młodzi katolicy byli celem niskich ataków ze strony tolerantystów. - Po garstkę członków Krucjaty przyjechały cztery duże oraz dwa nieoznakowane radiowozy wypełnione policjantami. Wszystkie pojazdy policyjne przyjechały po nas na sygnale. To pokazuje absurdalną nieproporcjonalność interwencji - tłumaczył wówczas Marcin Iwanowski.

Równocześnie politycy lewicy starają się o stworzenie faktycznych podstaw prawnych, mających ograniczyć jakąkolwiek dyskusję i krytyczne głosy dotyczące "małżeństw" osób tej samej płci i promocji "alternatywnych" wzorców obyczajowych. Proponowana nowelizacja prawa realizuje niezwykle groźne żądania ruchu LGBT. Podejmując kwestie "tożsamości" i "ekspresji" płciowej rozszerza "antydyskryminacyjne" regulacje o media. Posłowie lewicy chcą karać "zastraszającą, wrogą, poniżającą, upokarzającą lub uwłaczającą atmosferę" i dotyczyć to ma - oczywiście - nie tylko osób fizycznych, ale i prawnych. Projekt służy organizacjom promującym postulatu ruchu LGBT.

Źródło: mt1033.pl / centrumzyciairodziny.org
mat

Galeria

 

 
poloniachristiana
Lepanto
 
ZAPISY »

Menu:
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 99,
marzec/kwiecień 2018 r.
  • Idź i nie grzesz więcej!