PIOTRSKARGA.PL

 

Jeśli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o aktualizacjach i zmianach na stronach naszego serwisu prosimy o wpisanie adresu e-mail

 
NASZ RUCH NIE JEST PARTIĄ POLITYCZNĄ, ANI TEŻ NIE JEST POWIĄZANY Z KTÓRYMKOLWIEK Z ISTNIEJĄCYCH UGRUPOWAŃ POLITYCZNYCH
 
       

Krucjata Młodych na VIII Marszu Świętości Życia

24 marca 2013 roku ulicami Warszawy przeszedł kolejny Marsz Świętości Życia, w którym wzięły udział setki ludzi. Pod przewodnictwem dwóch arcypasterzy kard. Kazimierza Nycza i abp. Henryka Hosera Warszawiacy przemierzyli trasę od Placu Zamkowego do bazyliki św. Krzyża.

Była to doskonała okazja, żeby zamanifestować prorodzinną postawę i upomnieć się o prawo nienarodzonych dzieci do życia.

Krucjata Młodych pojawiła się na Marszu z bannerem "Polska katolicka, nie laicka!". Jak wiadomo najlepszym środowiskiem dla wychowania dzieci jest trwałe małżeństwo kobiety i mężczyzny, dlatego członkowie Krucjaty rozdawali przechodniom ulotki-protesty z apelem do Premiera Donalda Tuska o wycofanie poparcia dla legalizacji tzw. związków partnerskich.

Jutro o godz. 11:00 przedstawiciele Krucjaty Młodych działającej przy Stowarzyszeniu Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi przekażą ponad 70 tys. protestów w tej sprawie do Kancelarii Premiera RP.

Maciej Maleszyk

Paweł Ozdoba

Galeria

 

 
poloniachristiana
Lepanto
 
ZAPISY »

Menu:
 
Ukazał się 29. jubileuszowy numer "Rycerza Lepanto"
Czytelnicy znajdą w nim m. in. artykuły:
  • Szkoła Rycerska przy Instytucie im. Ks. Piotra Skargi
  • Z życia sekcji
  • Śp. Rafał Serafin - tak go zapamiętałem
  • Siedzący Byk katolikiem
  • Pistolety maszynowe Mors i MKPS
Numer 99,
marzec/kwiecień 2018 r.
  • Idź i nie grzesz więcej!